Skip to content

Magazyn architektoniczny : Rage, Rage Against the Dying of the Light: On Turncoats, The Cass and Architectural Debate

2 lata ago

817 words

Po wprowadzeniu zakazu używania kamer, rejestratorów i telefonów, jedynymi fizycznymi zapisami dyskusji o Turncoats są pośpieszne szkice przez publiczność.
Obraz.
Andra Antone dzięki uprzejmości Turncoats.
Chciałbym, żebyś dołączył do mnie w piekle.
– oświadczyła Catherine Slessor, pierwsza kobieca redaktorka The Architectural Review w swoim przemówieniu otwierającym debatę na temat serialu pod hasłem Turncoats pod koniec listopada.
Potem nastąpił wybuchowy, zabawny i poetycki atak na świat wydawnictwa próżności, który zwierzył się 200 publiczności krytyków, architektów i projektantów w Second Home SelgasCano.
Normalnie takim recenzjom może towarzyszyć film z samego wydarzenia, ale w tym przypadku jest to niemożliwe ze względu na Turncoats.
powszechny zakaz cyfrowego sprzętu nagrywającego (w tym telefonów) – jeden z licznych teatralnych zwrotów akcji, które sprawiły, że ten skromny projekt jest jednym z najgorętszych biletów w mieście.Turncoats jest dziełem byłego zastępcy redaktora AR i obecnego zastępcy dyrektora Fundacji Architektury Phineasa Harpera, Studio Weave i założycielka Interrobang Maria Smith, ceniona nauczycielka profesor Robert Mull, wspierana przez architekturę i szkołę artystyczną Cass.
Seria jest jak hedonistyczna mieszanka starego szkolnego debatującego społeczeństwa i rytualistycznej gry pitnej.
Zdjęcia Wódki, komediowe akty rozgrzewki, seksowne lokale i psotne propozycje polemiczne sprawiają, że każde wydarzenie Turncoats jest surrealistycznym i porywającym wieczorem.
Mistrzowski styl polega na tym, że nie każdy zaproszony panelista mówi w ich myślach.
niektórzy są wyłącznie zwolennikami diabła.
Ten skręcający rzeczywistość zwrot naturalnie zachęca do teatralności, która zaciera granicę między argumentem a argumentem, umożliwiając szczerość debaty architektonicznej rzadko spotykanej w naszym nerwowo grzecznym przemyśle.
Catherine Slessor otwiera debatę Vanity Publishing .
Obraz.
Peter Cross dzięki uprzejmości Turncoats Odkładając na bok wszechobecne umowy o nieujawnianiu, świat architektury jest mały.
Nepotyzm działa w obie strony i rzeczywiście byłby to nieuczciwy architekt, który otwarcie mówił bez uprzedniego wstrzymania się, by rozważyć, kto słucha.
Ludzie rozmawiają, krążą plotki i plotkują zbyt łatwo, by zawrzeć związek zawodowy.
Turncoats tworzą zatem bezpieczną przestrzeń do debaty.
nie jest to rodzaj z nakazową listą zakazanego języka i niedopuszczalnych opinii, ale taki, który jest naprawdę darmowy.
Alkohol pomaga smarować języki, ale jest to kłamstwo, którego pozycja jest na panelu, co ironicznie pozwala na bardziej szczerą dyskusję.
Maria Smith wyjaśnia ducha debat.
Obraz.
Peter Cross dzięki uprzejmości Turncoats Turncoats.
punkowe podejście i objęcie zabawy sprawiają, że jest to idealny tonik dla zmęczonych suchymi debatami panelowymi.
Ale czytajcie na innym poziomie Turncoaty mogą być postrzegane jako riposta do ostatnich wydarzeń zagrażających przyszłości Cass.
Oliver Wainwright.
Obraz.
Peter Cross dzięki uprzejmości Turncoats The Cass jest z pewnością jedną z najsilniejszych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii.
W ostatnich latach uderzyła w przebiegłą równowagę między problemami z prawdziwego świata, które są niemal nieobecne w Royal College of Art, Bartlett lub Architectural Association, a jednocześnie przynoszą ambitną i politycznie propozycjonalną pracę.
Ta wyrafinowana mieszanka jest w dużej mierze zasługą Mull, który jako Dean opracował podobny do Bauhaus interdyscyplinarny zespół kursów i przestrzeni nauczania w Aldgate.
Pod kierownictwem Mulla szkoła przyciągnęła światowej klasy architektów, takich jak Peter St John i Tony Fretton, aby uczyć, uderzyła w szeroko kopiowany model praktyki szkolnej, aby wspierać projekty na żywo, i szeroko ustanowiła programy pedagogiczne daleko poza swoją wschodnią bazą Londynu .
Spójrz przez 93 najlepszych brytyjskich firm, które powstały w ostatnim dziesięcioleciu opublikowanym w nowej książce The Architecture Foundation New Architects 3, a znajdziesz po treningu praktykę, która przeszła przez Cass.
Nawet nowa London School of Architecture jest ostatecznie akredytowana przez Cass, która jest także gospodarzem odrodzonej Fundacji Architektury.
.
Andra Antone dzięki uprzejmości Turncoats A jednak to wszystko, cała ta praca, cała ta energia, wydaje się być gotowa rozpaść się jak Cass.
Nadużywająca instytucja macierzysta London Metropolitan University (LMU) walczy z rwącym planem, by sprzedać swoje sklepy z Aldgate, bez wątpienia robiąc miejsce dla luksusowych wież mieszkalnych, jednocześnie przesyłając szkołę i jej społeczność do mniej centralnego kampusu.
Niejasne niechętne obietnice zostały poczynione na temat zachowania odpowiedniej przestrzeni w studiu, ale biorąc pod uwagę fakt, że LMU już rozpoczęło odliczanie mniejszych (mniej opłacalnych) kursów Cass, dźwięki te są zdecydowanie puste.
Demonstracje zostały zmontowane, galerie zajęty, pytania zostały nawet podniesione w Izbie Lordów.
W końcu w tydzień przed Bożym Narodzeniem Robert Mull zrezygnował z protestu.
Niezależnie od tego, czy jego odejście zapewni przebudzenie, LMU rozpaczliwie potrzebuje zmiany halsu, czy też spowoduje gwałtowny wzrost popularności artysty i architekta
[podobne: eltronik brodnica, tuleja ślizgowa, możnaby czy można by ]

Powiązane tematy z artykułem: eltronik brodnica możnaby czy można by tuleja ślizgowa