Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Infografika: Architekci na Twitterze

2 lata ago

221 words

Pauley Creative Architects na Twitterze.
Dzięki ponad 40 000 obserwujących nasze konto na Twitterze @Blogu stało się świetnym kanałem do nawiązania kontaktu z naszymi czytelnikami.
Dzięki temu kanałowi byliśmy w stanie zobaczyć postępy twoich budynków, wiedzieć o wygranych konkursach / nagrodach, udostępniać linki, pomysły, wiedzę i wiele więcej.
Architekci na Twitterze nieustannie znajdują nowe kreatywne sposoby korzystania z platformy, jako narzędzia współpracy i marketingu.
Brytyjska agencja marketingu internetowego Pauley Creative przeprowadziła ankietę wśród brytyjskich architektów używających Twittera i umieściła wszystkie informacje razem na tej miłej infografice.
Niektóre z ich ustaleń: 65% ankietowanych architektów korzysta z Twittera od ponad roku Większość architektów korzysta z Twittera, aby śledzić najnowsze wiadomości branżowe (86%) i sieć z partnerami z branży (79%).
śledzisz.
najbardziej wybrani Inni architekci (82%), Praktyki (77%) i Publikacje (75%) 95% architektów uważa, że Twitter jest przydatny, przede wszystkim dlatego, że szybko i łatwo udostępnia informacje i jest na bieżąco z najnowszymi wiadomościami 99% ankietowanych architektów oświadczyło, że dostarczy zalecenie na pytanie Czy używasz Twittera.
Obserwujesz @Blogu.
W jaki sposób korzystasz z Twittera.
Kogo polecasz.
Podziel się wrażeniami z komentarzy poniżej lub Tweetuj go hashtagiem #ArchOnTwitter.
Zobacz pełną infografikę poniżej:.
Pauley Creative
[więcej w: castorama lubin, murowanie, zabudowa balkonów kraków ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama lubin murowanie zabudowa balkonów kraków