Skip to content

Architektura 21szego wieku : Zwycięzca budynku do budowy mostu dla pieszych Challenge / sanzpont [arquitectura]

2 lata ago

473 words

Most DSSH autorstwa sanzpont [arquitectura] Miło nam ogłosić, że dynamiczny most ShapeShifting Helix autorstwa sanzponta, Sergio Sanza Ponta i Victora Sanza Ponta zdobył nagrodę DesignByMany:.
Budowanie mostu dla pieszych ., sponsorowany przez HP i partnera medialnego Blogu.
Wyzwanie wymagało od profesjonalistów i studentów ze społeczności architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej (AEC) przedstawienia propozycji zaprojektowania mostu dla pieszych między dwoma istniejącymi budynkami.
Most DSSH został wybrany przez wybraną grupę sędziów, w tym: Andrea Graziano z DigitAG &, Ezra Groskin z Wilkinson Eyre Architects i Robert Mencarini z SOM.
Aby wygrać wsparcie HP, Sergio Sanz Pont i Victor Sanz Pont zabiorą do domu zupełnie nowy model HP Designjet T790 24.
PostScript ePrinter.
To rozwiązanie jest jednym z najnowszych dodatków do internetowego portfela ePrinter firmy HP, dzięki czemu wydruki wielkoformatowe są łatwe i oferują natychmiastowy dostęp do plików dla projektantów.
Dzięki drukarce HP Designjet T790 ePrinter użytkownicy mogą po prostu podłączyć i drukować bezpośrednio z napędu USB lub podłączyć laptopa bezpośrednio do urządzenia, aby drukować z drukowaniem bez sterownika.
Użytkownicy mogą również drukować bezpośrednio z Internetu bez komputera i wyświetlać podgląd projektów za pośrednictwem jedynego kolorowego interfejsu ekranu dotykowego w dużym formacie.
Wideo z DSSH Bridge, a także kolejne projekty po przerwie.
+ 11 Położony w Montrealu w Kanadzie dynamiczny most kształtowy Helix Bridge jest elastyczną strukturą na rozciąganie.
Poprzez zastosowanie większego napięcia w różnych punktach, można uzyskać technologiczną deformację dynamiczną w odpowiedzi na ludzi przekraczających most.
Staje się żywym elementem, który reaguje na jego użycie.
Zrównoważone praktyki projektowe można znaleźć w wytrzymałej skórze DSSH.
Składane fotowoltaiczne panele słoneczne są włączone, aby wychwytywać energię ze słońca, aby generować i dostarczać energię elektryczną z czystej i zrównoważonej energii.
To sprawia, że most jest samowystarczalny.
Aby wyjść poza zielone, projekt obejmuje rośliny, które oczyszczają i oczyszczają powietrze, przekształcając zanieczyszczenie miasta czystym tlenem.
Rośliny i oddychająca membrana tworzą bardziej ekologiczne środowisko i czysty tunel dla pieszych.
Technologia LED RGB służy do podkreślenia struktury mostu w nocy, tworząc sztukę przy świetle niskiego zużycia energii.
Podkreśla to płynne i organiczne formy i tworzy różne odczucia.
Zwycięzca społeczności: nie tylko most (rehabilitacja na placu El-Tahrir) / Kareem Aldali Drugi zdobywca drugiego miejsca: Splash / Joel Cullum Zwycięzca społeczności: nie tylko most (Rehabilitacja na placu El-Tahrir) / Kareem Aldali 3.
miejsce w wyścigu: Echo / Feyi Aduroja Splash / Joel Cullum 4.
miejsce dla zwycięzcy: Connective Atrium / Collin Anderson 3.
miejsce dla zwycięzcy: Echo / Feyi Aduroja 5 miejsce dla drugiego: Twisted Motion / Nikolaus Kaufmann Connective Atrium / Collin Anderson Twisted Motion / Nikolaus Kaufmann
[hasła pokrewne: strzałka ugięcia belki, okna pasywne cena, możnaby czy można by ]

Powiązane tematy z artykułem: możnaby czy można by okna pasywne cena strzałka ugięcia belki