Skip to content

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Biura Część VIII

2 lata ago

303 words

Budynek El Bosque Norte / Murtinho + Raby Arquitectos Budynek ten znajduje się na rogu El Bosque Avenue, w gminie Las Condes w Metropolitan Santiago w Chile.
W sąsiedztwie coraz częściej znajduje się centrum społeczności z kilkoma wiodącymi projektami biurowymi (czytaj dalej.) Biuro z apartamentem na piętrze w Oostduinkerke / BURO II & Alph.
Objętość znajduje się na szczycie rzędu budynków na rogu placu.
Ze względu na lokalizację, jego charakter w dużej mierze determinowany jest przez plac wiejski.
Projektanci wzięli to pod uwagę, sprawiając, że ściana od strony placu była całkowicie przezroczysta.
Ten wyjątkowy budynek składa się z mieszkania (+1), biura (0) i częściowej piwnicy (-1).
Istnieje oddzielne wejście do mieszkania (czytaj więcej.) Euro RSCG / Atelier Phileas Celem przekształcenia Creative HUB Euro RSCG jest połączenie i ułatwienie synergii między 4 kreatywnymi punktami agencji: reklama (20 kreatywnych pracowników, wspólnie lub w konkurencji między nimi), wydanie (17 kreatywnych pracowników, pracujących samodzielnie lub z innym współpracownikiem w złożonych projektach), identyfikacja wizualna (5 kreatywnych pracowników, działa sama), komunikacja wewnętrzna (8 kreatywnych pracowników + bezpłatna lanca: 5 osób) ( czytaj dalej.) Silos biurowy i kontenery / Vaillo + Irigaray Lokalizacja odpowiada pustemu miejscu pomiędzy peryferiami a południowym dostępem do Pampeluny.
Składa się z 11 kontenerów (skrzydeł), ułożonych w zygzak, dając kompleksowi spojrzenie z dala od modeli statycznych, bliżej miejsc przemysłowych (czytaj więcej.) Site One / Elenberg Fraser Zbudowany na dobrze widocznym placu w Melbourne.
s Docklands, Site One to sześciopoziomowy budynek komercyjny łączący komercyjną ofertę najmu, elastyczną i w pełni obsługiwaną infrastrukturę biznesową oraz Sohos (małe biuro), które zapewniają możliwości pracy / życia (czytaj więcej.)
[podobne: zabudowy balkonów kraków, sułtanka hatice wikipedia, brona talerzowa olx ]

Powiązane tematy z artykułem: brona talerzowa olx sułtanka hatice wikipedia zabudowy balkonów kraków