Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : W toku: B23 Office Park / OFF

2 lata ago

260 words

Dzięki uprzejmości OFF Office Building B23 znajduje się w centralnej strefie Novi Beograd.
O łącznej powierzchni około 57 000 m2 struktura składa się z czterech wież połączonych w wielopoziomowych przestrzeniach atrium z dziewięcioma panoramicznymi windami.
Nowoczesna estetyka i inżynierska wyższość centrum biznesowego B23 Office Park to nowa inspiracja dla architektów i użytkowników, stawiająca nowe standardy związane z aspektami wizualnymi i funkcjonalnością powierzchni biurowych w Belgradzie, a także w całej Europie Południowo-Wschodniej.
Architekci: OFF Lokalizacja: Belgrad, Serbia Obszar projektu: 57,000 m2 Fotografie: dzięki uprzejmości OFF Architecture + 24 Ogólna koncepcja projektu promuje i traktuje pomysły projektów, takie jak zielone budynki.
Zastosowano szereg zintegrowanych elementów, materiałów, instalacji i systemów sterowania, aby pomóc chronić środowisko.
Centrum biznesowe jest zorganizowane w czterech biurowcach.
Bloki, które są zorientowane w kierunku pionowych korytarzy, zapewniają wysoki stopień elastyczności operacji.
Każda jednostka biznesowa ma w pełni niezależne leczenie.
Kwadrat projektu powstaje nad garażem podziemnym, który zapewnia odpowiednią liczbę miejsc parkingowych dla wszystkich użytkowników obiektu.
Zielone cele projektu mają na celu nie tylko wzbogacenie wizualizacji, ale także przyczynienie się do poprawy jakości powietrza jako zielonej bariery z dróg.
Parter i galeria stanowią wspólny obszar dla całego kompleksu biznesowego z obiektami takimi jak sale kongresowe, miejsca przyjęć i inne dodatkowe obszary.
Biura są zaprojektowane jako otwarte przestrzenie, zapewniające widoczność i są dostępne przez unikalne wielopoziomowe korytarze za pomocą wind i schodów.
.
Dzięki uprzejmości OFF Floor Plan
[patrz też: brona talerzowa olx, zabudowa balkonów kraków, murowanie ]

Powiązane tematy z artykułem: brona talerzowa olx murowanie zabudowa balkonów kraków