Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Pomóż nam z naszym przewodnikiem po City of Architecture: Barcelona

2 lata ago

209 words

Wykorzystane na licencji Creative Commons W przyszłym tygodniu zabierzemy nasz przewodnik po City of Architecture do Barcelony i potrzebujemy Twojej pomocy.
Aby uczynić przewodników miejskich bardziej wciągającymi, prosimy o informacje, które projekty powinny zawierać naszą tygodniową listę 12-24.
Aby to zadziałało, potrzebujemy was, naszych czytelników, aby zaproponowali kilka waszych ulubionych nowoczesnych / współczesnych budynków na nadchodzący przewodnik po mieście w sekcji komentarzy poniżej.
Wraz z Twoimi sugestiami prosimy o podanie linku do zdjęcia, które zrobiłeś z budynku, którego możemy użyć, adresu budynku i architekta.
(Obraz musi pochodzić z witryny, która ma pamięć podręczną Creative Common License, taką jak Flickr lub Wikimedia.) Nie możemy używać obrazów chronionych prawem autorskim, chyba że są one twoje i udzielasz nam pozwolenia.) Z tego wybierzemy 12 najbardziej polecanych budynków.
Mam nadzieję, że ta metoda pomoże nam zwrócić uwagę na mniejsze dobrze wykonane projekty, które znają tylko lokalni mieszkańcy.
Mając to na uwadze, nie prezentujemy prywatnych rezydencji jednorodzinnych z oczywistych powodów.
Dodatkowo staramy się pokazywać tylko ukończone projekty.
Pomóż nam z Barceloną.
Przykład informacji, które są nam potrzebne do przedstawienia sugestii: Casa Batlló / Antoni Gaudi 43 Passeig de Gracia, Barcelona, Hiszpania
[hasła pokrewne: zabudowa balkonów kraków, castorama kielce godziny otwarcia, vivago ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kielce godziny otwarcia vivago zabudowa balkonów kraków