Skip to content

Budownictwo i architektura : In Progress: Dubai Pearl / Schweger Associated Architects

2 lata ago

408 words

Rendering Budowa Schweger Associated Architects.
Dubaj Pearl trwa.
Prace fundamentowe, fundamenty, piwnice i dolne partery czterech wież, które stanowią centralną część Fazy budowy, są teraz zakończone.
W sumie 3,5 miliona roboczogodzin zostało zużytych do tej pory od czasu rozpoczęcia prac na budowie, a ponad 60 000 metrów sześciennych betonu zostało wylanych na jeden z największych projektów budowlanych wciąż rozwijanych w ZEA.
Witryna zachowała nienaganny rekord bezpieczeństwa od czasu rozpoczęcia prac budowlanych, a deweloper Pearl Dubai FZ LLC i Al Habtoor Leighton Group, główny wykonawca, są dumni, że nie odnotowano wypadków na miejscu i nie stracono czasu z powodu kontuzji.
Zaprojektowany przez Schweger Associated Architects w Niemczech dla Pearl Dubai FZ LLC, konsorcjum inwestorów kierowane przez Abu Dhabi Al Fahim Group, projekt ten będzie stanowił wyjątkowe miejsce w Emiratach.
A.
Miasto w mieście.
będzie to wyjątkowa mieszanka wysokiej klasy przestrzeni mieszkalnej, handlowej, hotelowej, biurowej i kulturalnej, w tym specjalnie wybudowany kompleks teatralny z widownią na 1800 miejsc, będący w stanie organizować najważniejsze globalne i regionalne imprezy i pokazy rozrywkowe.
Będzie także przyszłym domem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dubaju.
.
Dzięki uprzejmości Schweger Associated Architects, pan Abdul Majeed Ismail Al Fahim, prezes Pearl Dubai FZ LLC, powiedział: Pomimo ostatnich wyzwań w sektorze nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wciąż istnieje zapotrzebowanie na odpowiednie projekty budowane we właściwej lokalizacji.
Kontynuowaliśmy budowę przez cały czas ostatniego kryzysu dzięki ambitnemu programowi budowy, który pozostaje na czasie.
Sprzedaliśmy już 500 jednostek mieszkalnych, reprezentujących 95% pierwotnie wydanych jednostek, do ponad 40 różnych narodowości.
Rendering – rynek wciąż się poprawia, aczkolwiek powoli, ale biorąc pod uwagę rozmiar i skalę tego rozwoju, możemy spodziewać się wzrostu zaufania, gdy rozpoczniemy realizację pierwszego etapu projektu pod koniec 2013 roku.
.
Dzięki uprzejmości Schweger Associated Architects, w międzyczasie, podczas budowy na miejscu, ludzie mogą teraz zobaczyć nadbudowę wznoszącą się nad mostami i drogami, które otaczają teren Dubai Pearl, który znajduje się u podstawy Palm Jumeirah.
Dubai Pearl zacznie mieć fizyczny wpływ, więc każdy przejeżdżający obok witryny będzie mógł śledzić jej budowę od teraz aż do ukończenia.
Rendering Architects: Schweger Associated Architects Lokalizacja: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie Obszar projektu: 400 000 m.
Fotografie i renderowanie: dzięki uprzejmości Schweger Associated Architects.
Dzięki uprzejmości Schweger Associated Architects
[więcej w: vivago, castorama tarnowskie góry, grlmike ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama tarnowskie góry grlmike vivago